Karrierközpont

Olyan, mintha barátokkal dolgoznál.

Kedves Érdeklődő! Ezen az oldalon a Starbucks nyitott pozícióiról találsz részletes leírást. Amennyiben Baristának jelentkeznél hozzánk, a lenti pozíció neked szól.

Ha esetleg van már munkatapasztalatod, és vezetői ambíciókkal rendelkezel, vagy már ki is próbáltad magad, hogy milyen érzés, ha egy csapat élén Te állsz, akkor hozzád a Shift Supervisor pozíció illik. Ehhez görgesd lejjebb az oldalt és küldd el önéletrajzodat a megadott címre!

Barátságos környezet, kiváló kávé és különleges emberek – STARBUCKS

1971-ben egy szerény kávézó nyílt Seattle történelmi Pike Place piacán. Több mint negyven évvel később és több milliós „latte” után, a szomszédok búvóhelyéből a világ egyik legnagyobb és legismertebb márkája lett. A Starbucks névről a legjobb minőségű kávéra, vendégszerető környezetre, egyedi kiszolgálásra és az innováció iránti szenvedélyre gondolunk. Folyamatos növekedéssel, több mint 20.000 helyen, a világ minden táján megtapasztalhatjuk a Starbucks élményt.

Barista

Elvárások:

  • Magas szintű kiszolgálás biztosítása
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló kommunikációs, interperszonális készség, szenvedélyes hozzáállás
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Gyors tanulási képesség és csapatjátékos készség
  • Szóbeli és írásbeli utasítások megértése és betartatása
  • Angol nyelv használata a kiszolgálásban

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Aacute;llandó tréningek az alapoktól
  • Kiváló fejlődési lehetőség egy fiatal, dinamikus és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Csatlakozás a Starbucks egyedülálló kultúrájához

Ha érdekel a lehetőség egy gyorsan növekvő, dinamikus, nemzetközi cégnél pályázatodat a starbucksallas@amrest.eucímre várjuk. Kérjük, feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol. Önéletrajzodat az Üzletvezetőnél is leadhatod.

Shift Supervisor

olyan felelősségteljes, vezetői készséggel rendelkező jelölteket, akik a kávézó magas színvonalú működését biztosítják, példát mutatnak a csapatnak, betartva a Starbucks értékeket és kultúrát, egy barátságos, szakmailag kiváló munkakörnyezetet teremtve.
Ha szeretsz emberekkel dolgozni, képes vagy irányítani őket, tudsz jó munkakörnyezetet teremteni, jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel és szereted a kávé ízvilágát, ez a megfelelő pozíció számodra!

Elvárások:

  • Jó kapcsolatteremtő készség, asszervatív kommunikáció a vendégekkel és partnerekkel
  • Magas szintű kiszolgálás biztosítása, tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Döntésképesség, vezetői ambíciók
  • Határidők betartására való képesség, mérhető eredmények elérése
  • Szóbeli és írásbeli utasítások betartása és betartatása
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten
  • Belső motiváció a folyamatos szakmai fejlődésre

  • Tréningek az alapoktól

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához önéletrajzod az allas@amrest.eu címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol.